gostar
19 بهمن 1401 - 13:12

وقتی یگان ویژه از سرمربی استقلال دلجویی می‌کند + فیلم

پنجشنبه ۱۳ بهمن ماه بود که در خلال بازی تیم فوتبال استقلال تهران با مس کرمان درگیری بین سرمربی استقلال با ماموران یگان ویژه بعد از اخراج این سرمربی پیش آمد، اما ماجرا از چه قرار است؟

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، پنجشنبه 13 بهمن ماه بود که در خلال بازی تیم فوتبال استقلال تهران با مس کرمان درگیری بین سرمربی استقلال با ماموران یگان ویژه بعد از اخراج این سرمربی پیش آمد.

در همان لحظات ابتدایی این درگیری مرکز اطلاع‌رسانی پلیس پایتخت اعلام کرد "در جریان اخراج ریکاردو ساپینتو در بازی تیم‌های فوتبال مس کرمان و استقلال در هفته هجدهم لیگ برتر، یکی از ماموران یگان ویژه ورزشگاه با ساپینتو درگیری پیدا کرد.

به دنبال این اتفاق، مامور فوق به همراه یکی از فرمانده یگان ویژه به رختکن استقلال رفتند و با سرمربی پرتغالی آبی‌پوشان دیدار و گفت‌وگو کردند. در این گفت‌وگو دو طرف از یکدیگر دلجویی کردند."

سردار احمد نورعلی فرمانده تیپ ویژه تهران بزرگ به همراه ماموری که با این سرمربی درگیر شده بود به رختکن رفتند و ضمن دلجویی از وی ادامه بازی را در رختکن مشاهده کردند که می‌توانید لحظاتی از این اتفاق را در فیلم زیر ببیند:

یگان ویژه , تیم فوتبال استقلال جنوب تهران ,

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1027521